< Dystrybucja Siatkowski - Kwalifikowane Nasiona Siewne - O nas

509 48 79 48


kwalifikowane nasiona siewne

Dystrybucja Towarów Branży Rolno-Przemysłowej Kazimierz Siatkowski jest firmą rodzinną, której podstawową działalnością jest produkcja oraz dystrybucja kwalifikowanego materiału siewnego roślin uprawnych. Posiadamy bogate doświadczenie w handlu nasionami siewnymi a także w prowadzeniu gospodarstwa rolnego daltego rozumiemy rolnika oraz jego potrzeby.

„Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Służymy poradami i chętnie odpowiadamy na pytania naszych klientów.„

Kazimierz Siatkowski, właściciel

Nasza działalność sięga lat 90-tych kiedy zaczeliśmy dystrybucję nasion siewnych rzepaku. Przez ponad 15 lat jako jedna z większych firm handlujących materiałem siewnym rzepaku sprzedaliśmy ponad 1500 ton nasion i zaopatrzyliśmy w nie ok. 10 tyś. rolników wymiernie wpływając na rozwuj tego rynku w Polsce.

Obecnie nasza główna działalność skupia się na produkcji kwalifikowanych nasion siewnych żbóż oraz motylkowych. Reprodukcję prowadzimy osobiście w naszym gospodarstwie rolnym w Strubnie na Warmii, od początku przykładając największą uwagę do jakości uzyskiwanych nasion. Współpracujemy z Danko Hodowla Roślin Sp. z o.o. w Choryni oraz innymi hodowcami krajowymi i zagranicznymi.


produkcja

Selekcje naszej oferty prowadzimy w oparciu o własne wieloletnie doświadczenie w rolnictwie oraz najnowsze osiągniecia hodowli Danko. O odpowiednią agrotechnikę oraz prowadzenie plantacji nasiennych dba bezpośrednio właściciel firmy. Posiadamy pełne zaplecze magazynowo-produkcyjne, które ciągle jest unowocześniane tak aby sprostać najwyższym standardom produkcji nasion siewnych.

dystrybucja

Sprzedaż wyprodukowananego materiału siewnego prowadzimy na terenie całego kraju oraz za granicą. Posiadamy zarówno ofertę detaliczną jak i hurtową. Zamówione nasiona można bezpośrednio odebrać w Magazynie Produkcyjnym w Strubnie w woj. Warmińsko-Mazurskim. Zamówienia z dalszych lokalizacji realizujemy poprzez przesyłki kurierskie (całopaletowe) lub w przypadku wiekszych ilości dowozimy bezpośrednio do odbiorcy.

Ponieważ jesteśmy jednocześnie bezpośrednim producentem i dystrybutorem nasion siewnych zapewniemy zawsze bardzo konkurencyjne ceny. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta oraz sprawną i szybką realizacje zamówienia.

Jesteśmy otwarci na współprace i kontakt.

  • Jeśli macie Państwo pytanie odnośnie naszej oferty zapraszamy do zapoznania się z Odpowiedziami na Najczęsciej Zadawane Pytania (FAQ)
  • Potrzebujecie Państwo dodatkowej informacji?
  • Chcieliby Państwo dokonać zamówienia?
  • Interesuje Państwa wspołpraca z nami w zakresie reprodukcji materiału siewnego?