509 48 79 48


kwalifikowane nasiona siewne

Drewno opałowe lisciaste w metrach

drewno opałowe strubno


drewno opałowe strubno

W związku z prowadzeniem równoległej działalności rolniczej mamy dla Państwa do zaoferowania drewno opałowe, liściaste mieszane (olcha, osika, brzoza, topola, klon, wierzba, dąb i inne - ok. 50% drewna miękkiego), nie łupane, w wałkach, pocięte w metry. Pochodzi ono z karczowania nieużytków i zadrzewien śródpolnych naszego gospodarstwa rolnego.

Jest to drewno sezonowane, średni czas ścięcia to marzec 2014 r. Po dalszym pocięciu oraz połupaniu drewno to nadaje się zarówno jako opał do kominków jak i piecy CO. Wałki sa różnej średnicy od ok. 8 cm do nawet 50 cm.

Cena za jeden metr przestrzenny ręcznie układanego (co warte podkreślenia) drewna wynosi 80 zł netto.

Oferowana cena 80 zł/mp (netto) nie obejmuje transportu i jest to cena przy odbiorze własnym z naszego magazynu w Strubnie na Warmii. Cena zawiera za to usługę załadunku. Oferujemy transport na terenie całego kraju jednak jedynie w przypadku ilości ok. 45 metrów przestrzennych drewna. Jest to średnia pojemność naczepy "wanny" na którą drewno to jest załadowywane i układane, a następnie po transporcie jest ono zwalane (do tyłu) na plac zamawiającego. Cena takiej usługi wynosi ok. 3,5 zł za kilometr (liczone w jedną strone).